Tanıtım Fragmanı

Zeytin Tepesi Oyuncuları

Sponsor Reklam

2014 yılında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Zeytin Tepesi ile ilgili bilgiler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Dünyaca tanınan İtalyan sineması “Tuscan Passion” yapımından uyarlanacak projenin tanıtım fragmanı yakın zamanda seyirci ile paylaşılacak. İlk olarak “Zeytin Karası” ismi verilen dizinin adı daha sonra değiştirildi ve Zeytin Tepesi olarak belirlendi. MF Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği dizinin çekimleri yakın zamanda başlayacak. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan yeni dizi Zeytin Tepesi oyuncuları ile ilgili tüyolar basına kısmende olsa yansıdı.

Zeytin Tepesi

Televizyon ekranlarında görmeyi özlediğimiz iki isim projede yer alacak. Senaryoya uyumlu olarak oyuncu seçimleri yapılan Zeytin Tepesi oyuncu kadrosu için ilk isimler olarak Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın belirlendi. Dizinin yönetmenliğini Barış Yöş yapacak. Zeytin Tepesi dizisi ile ilgili edindiğimiz bir kaç tüyo ise şöyle Aslıhan Gürbüz dizide senelerce hapis yatmış bir karakteri canlandıracak. Karakterin ismi Deniz olacak. Tayanç Ayaydın ise Tarık isimli bir karakteri canlandıracak.

Zeytin Tepesi ile ilgili diğer gelişmeleri sitemizdeki “Zeytin Tepesi” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Zeytin Tepesi Oyuncuları
Yayın Tarihi
Konu
Zeytin Tepesi Oyuncu Kadrosu
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Zeytin Tepesi Oyuncuları konusu derlenmiştir. Zeytin Tepesi Oyuncuları okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Zeytin Tepesi Oyuncuları