Tanıtım Fragmanı

Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı 3 Ocak

Sponsor Reklam

Yalan Dünya yılbaşı özel bölümü ile izleyenleri kahkahaya boğmuştu. Rıza karakteri Deniz’i kendisine istemişti peki bundan sonra neler oldu ? Sevilen komedi dizisi Yalan Dünya yeni bölümü 69.bölüm ile yayın hayatına devam edecek. Geçtiğimiz hafta eğlenceli bir bölümle ekranlarda olan dizi bu haftada bu eğlenceyi ve komediyi sürdürüyor. Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya’da en sevilen oyuncular üstlendikleri rolleri başarı ile seyirciye aktarıyor. Yalan Dünya 69.bölüm fragmanı da dizinin yeni bölümü ile ilgili olarak seyirciye tüyolar veriyor. Yalan Dünya 3 Ocak fragmanı olarak da bilinen dizinin yeni bölüm tanıtım videosu yakın zamanda seyirciye sunulacaktır.

Yalan Dunya Fragman

Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı

Yalan Dünya 69.bölüm fragmanı dizinin yeni bölüm tanıtımını yapacak. Televizyon ekranlarındaki farklı renklerden biri olan dizi neşe dolu ve fenomen karakterleri ile her bölümde ilgi çekmeyi başarıyor. Nadir komedi dizilerinden biri olan Yalan Dünya senaryosunu ve kadrosunu oturtmuş ve Kanal D ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan bir dizi.

Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı

Yalan Dünya 69.bölüm tanıtım fragmanı ve dizinin bilumum fragmanlarını “Yalan Dünya” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı 3 Ocak
Yayın Tarihi
Konu
Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı 3 Ocak konusu derlenmiştir. Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı 3 Ocak okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Yalan Dünya 69.Bölüm Fragmanı 3 Ocak