Tanıtım Fragmanı

The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman ?

Sponsor Reklam

Dünya çapında şanı olan The Walking Dead yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. İlk bölümünden itibaren hem oyuncuları hem senaryosu hem de makyajları ile dikkatleri üzerine çeken tek zombi dizisi The Walking Dead Türkiye’de de merakla ve heyecanla bekleniyor. Yürüyen Ölüler 4.sezon 9.bölüm olarak da adlandırabileceğimiz dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. The Walking Dead takipçilerinin bildiği üzere dizi uzun süredir yeni bölümlerine ara vermişti.

the walking dead

The Walking Dead Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Diziye yeni bölümde yeni karakterler ekleneceği konuşulsa da henüz net bir bilgi yok fakat yayınlanacağı gün belli oldu. The Walking Dead 4.sezon 9.bölüm 10 Şubat 2014′te izleyicisi ile buluşacak. Yine aksiyon ve heyecan dolu bir bölümle seyirci karşısına çıkacak olan dizinin yeni bölümlerinde neler olacağı da merak konusu. Bildiğiniz üzere en son bölümde vali karakteri öldü ve diziden ayrıldı. Fakat Rick ve arkadaşları da zombi istilasından sonra bölündü. Rick ile oğlu hayatta kaldı ancak bebek hayatını kaybetmişti. Bakalım bu durumu nasıl atlatacaklar, yeni bölümde karakterler arasında neler yaşanacak… Hepsi 10 Şubat 2014′te The Walking Dead 4.sezon 9.bölümde seyirci ile paylaşılacak.

Bilgi
Başlık
The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman ?
Yayın Tarihi
Konu
The Walking Dead Yeni Bölüm Ne Zaman ?
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman ? konusu derlenmiştir. The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; The Walking Dead 4.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman ?