Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarının yeni ve sevilen dizilerinden biri olan Vicdan yeni bölümleri ve tanıtım fragmanı konuları ile yayın hayatına devam ediyor, yeni bölümlerini tanıtıyor. İlk bölümünden itibaren heyecanlı ve aşk üzerine de kurulu olan Vicdan’da sahneleri dahada etkili kılan şarkı, müzik seçimleri dikkat çekiyor. Özellikle Vicdan dizisinde çalan Aşk Uyur Mu Uyanır Mı şarkısı sosyal medyada oldukça beğeni topladı. Dizinin müzikleri de yeni bölüm fragmanları kadar merak uyandırıyor. Dolayısıyla bu konudaki soru işaretlerini gidermek için Vicdan dizisinde çalan Aşk Uyur Mu Uyanır Mı şarkı sözlerini merak edenlerle paylaştı. Kısaca bilgi verelim. Söz konusu olan parça Vicdan dizisinin 5.bölümünde çalan bir şarkı. Cem Yıldız’ın seslendirdiği duygusal şarkı anlamlı ve manalı sözleri ile de dikkat çekiyor.

vicdan dizisi

Vicdan – Aşk Uyur Mu Uyanır Mı Sözleri
Unuttum sandı herkes.
Oysa tek hatıram sensin.
Bakışların hala konuşur.
İnce rüzgarla doluşur.
Aşk uyur mu uyanır mı ?
Bunca yıla dayanır mı ?
Aniden yeniden sevinsen,
Kalbim deli hatırlar mı ?

Vicdan Aşk Uyur Mu Uyanır Mı şarkı sözleri bu başlık altında sizlerleydi. Görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı
Yayın Tarihi
Konu
Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı Şarkısı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı konusu derlenmiştir. Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Vicdan Dizisi Aşk Uyur Mu Uyanır Mı