Tanıtım Fragmanı

The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı

Sponsor Reklam

The Originals 1.sezon 14.bölüm fragmanı dizinin yeni haftada yayınlanacak olan yeni bölümünü seyirciye tanıtacak. Dizi yeni haftada yayınlanmayacak. 25 Şubat’ta seyirci ile buluşacak.  The Originals karakterleri ile ilgili yaşanacak gelişmeler seyircileri oldukça şaşırtacak. The Originals 14.bölüm fragmanı dizi ekibi tarafından yeni bölümden sahneler kullanılarak hazırlandı ve paylaşıldı. Yeni haftadaki bölümü tanıtan fragman izleyicileri bölüm hakkında fikir sahibi yaptı.

The Originals

The Originals 14.Bölüm Fragmanı

Türkiye’de de oldukça yoğun bir hayran kitlesi olan The Originals takipçilerinin bildiği üzere The Vampire Diaries dizisindeki karakterlerin yer aldığı farklı bir dizi olarak karşımıza çıkmıştı. İlk bölümünden itibaren ilgi gören ve yeni bölümleri ile seyirciyi ekranlara bağlayan The Originals dizisi yeni bölümü ile 25 Şubat 2014 Salı günü yeni bölümü ile yayınlanacak.  Yine aksiyon ve macera dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Yeni karakterlerinde diziye dahil olacağı The Originals 14.bölüm fragmanı yazımızın devamında bulunuyor.

The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı

The Originals 1.sezon 14.bölüm “25 Şubat 2014″ tarihinde seyirci ile buluşacak. The Originals ve pek çok seçkin dizinin tanıtımını sitemizdeki “Yabancı Diziler” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı
Yayın Tarihi
Konu
The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Tanıtımı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı konusu derlenmiştir. The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; The Originals 1.Sezon 14.Bölüm Fragmanı