Tanıtım Fragmanı

Survivor Turabi Kimdir ?

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarındaki heyecan dolu yarışma programı Survivor katılımcılarından biri olan Turabi Çamkıran yarışmada dikkat çeken isimlerden biri. Atletik vücudu ve agresif tavırları ile öne çıkan Survivor Turabi yarışmalarda sergilediği performansla da kendini Survivor’da kanıtlayan isimlerden biri.

Survivor Turabi

Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran 1988 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Doğum yeri Mersin olan Survivor Turabi lise eğitimini büyüdüğü il olan Mersin’de bitirmiştir. O zamanlarda da dans ile dövüş sporlarına ilgi duyan Survivor Turabi Çamkıran, liseden mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar bölümüne kayıt oldu. Güzel Sanatlar öğrencisi iken televizyondaki ilk deneyimini “Benimle Dans Eder Misiniz” yarışması ile yaşadı. Akabinde yarışmada son 3′e kaldı. Daha sonra Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı dans ve dövüş sanatları üzerine performans sergiledi. Orada finale kalamayan ama performansı ile beğeni toplayan Turabi Çamkıran 2014 Survivor yarışmasına Gönüllüler Takımı ile katıldı.

Survivor Turabi Kimdir ?” Sorusu ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Survivor Turabi Kimdir ?
Yayın Tarihi
Konu
Survivor Turabi
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Survivor Turabi Kimdir ? konusu derlenmiştir. Survivor Turabi Kimdir ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Survivor Turabi Kimdir ?