Tanıtım Fragmanı

Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı 2 Ocak

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Saklı Kalan 3.bölümü ile 2 Ocak 2013 Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak. Saklı Kalan 3.bölüm fragmanı dizinin yeni bölüm tanıtımını yapacak. İlk bölümü ile geçtiğimiz hafta Perşembe günü yayın hayatına başlayan Saklı Kalan bu hafta 3.bölümü ile yayınlanacak. Yeni bir dizi olmasına rağmen kısa sürede kendine ait izleyici kitlesini oluşturmayı başardı. İlk bölümünden itibaren merak konusu olan bölümleri ile yayın hayatına devam eden Saklı Kalan Show Tv kanalında bölümlerine devam edecek.

Sakli Kalan

Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı

Saklı Kalan 3.bölüm fragmanı yeni bölümü tanıtacak. Dizi ilk bölümünden itibaren gerek oyuncuları gerekse senaryosu ile beğeni toplamış durumda. Saklı Kalan dizi ekibi tarafından hazırlanacak olan dizinin 3.bölüm fragmanı yakın zamanda izleyicilere sunulacaktır. Hafta içi her Perşembe yeni bölümleri ile ekranlara gelecek olan Saklı Kalan reyting açısından da iyi bir dizi olarak kendini gösterdi. Saklı Kalan 3.bölümde neler olacak diye merak edenlere yönelik dizinin 3.bölüm tanıtımı çıktığında burada olacak. O zaman kadar bu başlık altında Saklı Kalan’ın en son fragmanını bulabilirsiniz.

Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı

Saklı Kalan dizisinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyor. Melis Birkan ve pek çok başarılı oyuncu bu dizide buluşuyor. Saklı Kalan dizisinin yeni bölüm tanıtım fragmanlarını sitemizde “Saklı Kalan” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı 2 Ocak
Yayın Tarihi
Konu
Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı 2 Ocak konusu derlenmiştir. Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı 2 Ocak okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Saklı Kalan 3.Bölüm Fragmanı 2 Ocak