Tanıtım Fragmanı

The Originals 2.Sezon Ne Zaman ?

Sponsor Reklam

The Originals 2.sezon merakla beklenen sezonlardan biri. Dizinin birinci sezon finali oldukça heyecanlı bir sonla bitmişti. Şimdi ise merak edilen yeni bölümde ne olacağıydı. The Originals dizisi 2.sezon 1.bölümde olacaklar geçtiğimiz sezon finalinin devamını anlatacak. The Originals 2.sezon için onayı aldı. Dizinin yeni bölüm çekimleri için hazırlıklara başladı. Basına yansıdığı kadarıyla The Originals 2.sezon 1.bölüm tarihi de belli oldu.

The Originals

The Originals 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman ?

The Originals 2.sezon 1.bölüm 2014 yılında ekranlara gelecek. 15 Ocak 2014 olarak yeni bölümün çıkış tarihi belirlendi. Türkiye’de de oldukça yoğun bir hayran kitlesi olan The Originals yabancı diziler arasında en popüler olanlardan biri. 15 Ocak 2014 için geri sayıma başlayan dizi hayranları yeni bölümde olacakları sabırsızlıkla bekliyor. Sizler de The Originals 2.sezon 1.bölüm ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
The Originals 2.Sezon Ne Zaman ?
Yayın Tarihi
Konu
The Originals 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman ?
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, The Originals 2.Sezon Ne Zaman ? konusu derlenmiştir. The Originals 2.Sezon Ne Zaman ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; The Originals 2.Sezon Ne Zaman ?