Tanıtım Fragmanı

Ne Diyosuun Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarında yayın hayatına yeni başlayacak olan dizi Ne Diyosuun oyuncuları belli oldu. Ne Diyosuun 1.bölüm tanıtım fragmanı yakın zamanda seyirci ile paylaşılmıştı. Fragmanda kısmende olsa oyuncuları görüyorduk. Şimdi genel olarak isimler basına yansıdı. Ne Diyosuun oyuncuları veya Ne Diyosuun oyuncu kadrosu merak edenler için yazımızın devamında bulunmaktadır.

Ne Diyosuun

Ne Diyosuun Oyuncuları

Ne Diyosuun oyuncuları ekranlara farklı bir tat farklı bir renk katacak olan yeni bir dizide üstlendikleri karakterlerin rollerini başarıyla gerçekleştiriyor. “Ne Diyosuun dizisi oyuncuları kimlerdir ?” Sualine yanıt verdiğimiz bu başlık altında oyuncuların isimleri mevcut.

    Ne Diyosuun Oyuncuları

  • Dilara Gönder
  • Ayçin İnci
  • Mehmet Ali Kaptanlar
  • İlker Aksum
  • Bülent Seyran

Ne Diyosuun oyuncuları şimdilik bu isimlerle basına yansıdı. Dizinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu senaristliğini ise Murat Boyacıoğlu üstleniyor. Ne Diyosuun oyuncuları ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Bir ayrılık komedisi olan Ne Diyosuun dizisi Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşuyor…

Bilgi
Başlık
Ne Diyosuun Oyuncuları Kimlerdir ?
Yayın Tarihi
Konu
Ne Diyosuun Oyuncu Kadrosu
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Ne Diyosuun Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) konusu derlenmiştir. Ne Diyosuun Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Ne Diyosuun Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)