Tanıtım Fragmanı

The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı

Sponsor Reklam

Yabancı diziler arasında en sevilenlerden biri olan The Mentalist yeni sezonunda yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor. The Mentalist 6.sezon 11.bölümü ile bu hafta ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü olan 6.sezon 11.bölüme yönelik bir tanıtım fragmanı oluşturuldu. Dizi ekibi tarafından itina gösterilerek hazırlanan The Mentalist 6.sezon 11.bölüm fragmanı izleyenlerden beğeni topladı. Sıkı takipçilerin bildiği üzere geçtiğimiz bölümde Jane isteklerini yerine getirtmiş ve anlaşmasını kabul ettirmişti. Yeni bölümde de oldukça ilginç olaylar ve ilgi çekici diyaloglar bizleri bekliyor.

The-Mentalist-Fragman

Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragman

The Mentalist 6.sezon 11.bölüm fragmanı izleyemeyenler, merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için yazımızın devamında bulunuyor. Yeni bölümden sahneler içeren ve tüyolar veren tanıtım haftanın en beğenilen videolarından biri. Türkiye’de oldukça yoğun bir hayran kitlesi olan The Mentalist yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor.

The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı

The Mentalist dizisinin yeni bölüm fragmanı ve fragmanları çıktığında “Yabancı Diziler” kategorisine eklenecektir.

Bilgi
Başlık
The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı
Yayın Tarihi
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı konusu derlenmiştir. The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; The Mentalist 6.Sezon 11.Bölüm Fragmanı