Tanıtım Fragmanı

Makina Kafa 10 Ocak Konukları

Sponsor Reklam

Makina Kafa konukları programın yeni bölümünde belli olacak ve izleyiciye sunulacak. Ekranların sevilen talk şovu Makina Kafa her hafta Cuma günü yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Renkli konukları ve ilginç konuları ile her hafta ayrı tatta bir program olan Makina Kafa bu haftada oldukça ilgi çekici. Okan Bayülgen’in sunumu ile Show Tv ekranlarında yayınlanan programım 10 Ocak konukları bir hayli merak konusu. Sıkı takipçilerinin bileceği üzere genelde Makina Kafa konukları son anlarda seyirci ile paylaşılıyor. Sürpriz oluyor.

Makina Kafa

Makina Kafa Konukları

10 Ocak Makina Kafa Konukları

Makina Kafa 10 Ocak konukları henüz seyirciye sunulmadı. Ancak yakın zamanda izleyici ile paylaşılacak. Anketler ve sosyal medya ile seyirci kitlesini birleştiren başarılı program 10 Ocak’da kendi saatinde ekranlarda olacak. Makina Kafa 10 Ocak konukları paylaşıldığında yazımızın devamına eklenecek. Yeni haftadaki konuklar şöyle  ; Şebnem Ferah, Mehmet Erdem, Fırat Doğruloğlu, Şebnem Bozoklu, Hakan Yılmaz10 Ocak Makina Kafa konukları ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyolara açığız. Makina Kafa 10 Ocak 2014′te saat 23.15′te Show Tv ekranlarında olacak.

Bilgi
Başlık
Makina Kafa 10 Ocak Konukları
Yayın Tarihi
Konu
10 Ocak 2014 Makina Kafa Konukları
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Makina Kafa 10 Ocak Konukları konusu derlenmiştir. Makina Kafa 10 Ocak Konukları okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Makina Kafa 10 Ocak Konukları