Tanıtım Fragmanı

Grup Sagett Taklit Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye

Sponsor Reklam

Grup Sagett Skeç performansı 17 Kasım Yetenek Sizsiniz Türkiye‘de ilgi gören performanslardan biriydi.  Televizyon ekranlarının en sevilen yarışması diyebileceğimiz Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Pazar günü yani 17 Kasım’da Grup Sagett Skeç performansı ile hem ekranları karşısındaki izleyicileri hemde stüdyodaki seyircileri büyüledi. Gerçekten ekranlarda görülen değişik gösterilerden biriydi. Star ekranlarının sevilen yarışmasında jüri üyeleri Eser Yenenler, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı olarak yarışmacıyı Grup Sagett Skeç gösterisi oylandıktan sonra kulise gönderildi.

Yetenek Sizsiniz Turkiye

Grup Sagett Skeç Performansı izle

Grup Sagett Skeç performansı hem ekranlarda hem de sosyal medyada merak konusu oldu. 17 Kasım 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından biri olan Grup Sagett yaptığı gösteri ile ilgi çekti. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında bu ve bu tarz farklı yetenekler performanslarını sergilemeye devam ediyor. Uzun yıllar boyunca televizyonun en sevilen yetenek yarışması haline gelen Yetenek Sizsiniz Türkiye’de pek çok yeni yetenek ve gösteri ilerleyen zamanlarda bizleri bekliyor. Grup Sagett Skeç performansı gibi yeni performanslar ve yetenekleri değerlendiren jüri üyesi en iyi şekilde karar verip onları 2.tura taşımaya çalışıyor. 17 Kasım Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacıları da gerçekten çok iyiydi. Hepsi birbirinden özel olan yarışmacılar sahnede istedikleri performansları sergileyip yeteneklerini gösterdiler. Grup Sagett Skeç performansı da bu gösterimlerden biriydi.

Grup Sagett Skeç Performansı

Seyirciye sunulduğunda ilk kez sitemizde olacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye performansları ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm fragmanları sitemizdeki yarışmaya yönelik “Yetenek Sizsiniz Türkiye” kategorisinde olacak. Grup Sagett Skeç performansı izledikten sonra görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam
Yazar :

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Canan diyor ki:

    Çok komik ya, keyifle izliyorum.

  2. Duygu diyor ki:

    Çok güzel de bu skeçteki şarkıyı bilen var mı ?

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Grup Sagett Taklit Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye konusu derlenmiştir. Grup Sagett Taklit Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Grup Sagett Taklit Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye