Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı 11 Şubat

Sponsor Reklam

Çalıkuşu 19.bölüm fragmanı dizinin Şubat ayındaki ilk bölümünü seyirciye tanıtacak. Çalıkuşu 11 Şubat fragmanı olarak da bilinen 19.bölüm tanıtımı yeni bölüme dair izleyiciye bilgi ve tüyolar aktaracak. Geçen hafta yayınlanan bölümün devamını tanıtacak tanıtım dizi ekibince Çalıkuşu 19.bölümden sahneler kullanılarak hazırlanacak ve yakın zamanda seyirciyle paylaşılacak. Çalıkuşu 19.bölüm fragmanı gerek sosyal medyada gerekse televizyon ekranlarında merak edilen tanıtımlardan biri olarak literatürdeki yerini almış durumda…

çalıkuşu fragman

Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı

Her hafta yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkan başarılı dizi Çalıkuşu, 19.bölümün fragmanı ile yeni haftadaki bölümünü tanıtacak. Oyuncuları ve senaryosu ile gönüllerde taht kuran yapım Salı günleri 21.45′te izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Çalıkuşu 11 Şubat fragmanı olarak da bilinen Çalıkuşu 19.bölüm fragmanı merak edenler, seyredemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler için yazımızın devamında olacak.

Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı

Çalıkuşu dizisi 19.bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümü ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı 11 Şubat
Yayın Tarihi
Konu
Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Özlem Murat diyor ki:

  Çok güzel, hiç kaçırmadan izliyorum. Keşke her akşam oynasa bayılıyorum bu diziye.

 2. Cansu diyor ki:

  Feride ölmesin.

 3. BeyzaNur diyor ki:

  Feride ölmesin lütfen bu diziye bayılıyorum hem o biterse bence dizinin tadı kalmaz…

 4. Hilal diyor ki:

  Merak etmeyin arkadaşlar Feride ölmez ama ölümden dönecek Kamran, Feride’yi hayata zor döndürecek kız mahvoldu ya. Selim artık cezasını çeksin Neriman’da şeytan onun da Selim’e yardm ettiği ortaya çıksın bence Yusuf’da Feride’ye aşık olacak.

 5. Hilal diyor ki:

  Ya biraz Yusuf’ta değişiklik yapın çok kaba Muhteşem Yüzyıl’da çok tatlıydı burada canavar gibi aslında çok mert iyi biri sonradan kötü olmasında inşallah olmaz.

 6. Hilal diyor ki:

  Acaba Selime ne olur cezalandırılır çok merak ediyorum Yusuf ve Kamran ne yaparlar arkadaşlar tahmin edeniniz var mı ?

 7. Ozlem diyor ki:

  Bu diziye bakmak için Salı gününü iple çekiyorum. Feride ölmez ama Selim’e ne olur dizi bundan sonra nasıl gelişir bilmiyorum Kamuran’la Feride’ye zarar gelmesinde nasıl gelişirse gelişsin.

 8. Dilek diyor ki:

  Feride ōlūrse bu diziyi asla izlenen…

 9. Dilek diyor ki:

  Sonunda umarım kitaptaki gibi olmaz…

 10. Hilal diyor ki:

  Dizi kitaba göre gideceğinden eminim kitabın sonu kötü değil ki mutlu son tabi hemen kavuşmayacaklar Feride daha Anadolu’yu gezip öğretmenlik yapacak.

 11. Hilal diyor ki:

  Salı gününü iple çekiyorum oyuncular müthiş Çalıkuşu dizisine Fahriye Evcen’den başkası yakışmazdı iyi bir seçim yapmışlar umarım önümüzde ki bölümlerde daha çok reyting alır da dizinin yayından kalkma tehlikesi ortadan kalkar.

 12. Zeliha diyor ki:

  Dizi gerçekten çok güzel, geç saate alınmasına rağmen takip ettiğim tek dizi.Böyle güzel bir diziyi yayından kaldırmak ise hiç akıl karı değil. Konusunda temiz saf bir aşk olmayan saçma sapan dizileri kaldırsınlar.

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı 11 Şubat konusu derlenmiştir. Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı 11 Şubat okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Çalıkuşu 19.Bölüm Fragmanı 11 Şubat