Tanıtım Fragmanı

Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım

Sponsor Reklam

Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım

FOX TV’de yayınlanan Bir Aşk Hikayesi dizisi çok konuşulacak bir bölümle geliyor… Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım 2013 tarihli yayına denk geliyor. Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı izlerken bizler de oldukça heyecan yaşadık, dizinin bir çok bölümünde olduğu gibi bu bölümünde de heyecan dolu sahneler mevcut. Bu sahnelerin bir kısmını özet olarak Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanında görebiliyoruz, Sizlerde Bir Aşk Hikayesi hayranıysanız ve Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız “Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım” araması yapıp sayfamıza gelmiş olabilirsiniz, sizlerede Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım başlığından da anlayacağınız gibi Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanını sunuyoruz.

Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım 2013

Bir aşk hikayesi

Bir aşk hikayesi

Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı

“Öleceğin için kendinden uzaklaştırmaya çalışıyordun di mi? Annene de aynı şeyi yaptın… Gönül hanımın senden nefret etmesi için uğraştın” Korkut’un sevdiklerini korumak adına yaptığı plan giderek daha da zorlaşmaktadır. Ceylan ne olursa olsun sevdiği adamın yanında kalacak ve savaşacaktır. Üstelik Korkut’un Gönül hanım için hazırladığı CD’nin varlığını da öğrenir. Bulduğu ipuçları onu Gönül’ün evine kadar getirir. Korkut ve Emine’nin Gönül’ün çocukları olduğu gerçeğinin ortaya çıkması an meselesidir. Diğer tarafta Ceylan, Korkut ve onun hayatını tamamen değiştirecek bir şeyi açıklar. Hamile olduğunu söylediğinde Korkut’un tepkisi hiç beklediği gibi olmaz. Hayatın tüm acılarına karşı koyan Korkut bu kez isyan eder… “Nasıl bırakıcam onları geride? Niye acımı katlıyorsun?! Niyeee?! Bırak, uğraşma artık benimle… Ya biran önce al şu canımı… Yada bi mucize gönder… Çocuğuma babalık yapıyım” Korkut’un beklediği mucize gelecek midir?

işte beklenen fragman ;

Fragman ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım konusu derlenmiştir. Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Bir Aşk Hikayesi 30.Bölüm Fragmanı 19 Kasım