Tanıtım Fragmanı

Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti 16 Aralık

Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 66.bölüm özeti yayınlandı. Aşkın Bedeli 66.bölüm fragmanı niteliğinde olan tanıtım özeti yeni bölümü izleyicilere tanıttı. Aşkın Bedeli 66.bölümün senaryosundan kesitler sunan özet okuyanların merakını gidermiş oldu. Aşkın Bedeli 16 Aralık 2013 özeti olarak da adlandırabileceğimiz dizinin yeni bölüm tanıtımı dizi ekibi tarafından hazırlanacak hayranlara sunuldu. Aşkın Bedeli 66.bölüm özeti yeni haftanın ilk günü olan Pazartesi günkü bölümü tanıtıyor.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti

Sevilen dizi Aşkın Bedeli 66.bölümde neler olacak sualinin yanıtı olan özet bu başlık altında sizlerle… Aşkın Bedeli 66.bölümde Zeynep’in kendisine karşı duygularının farkında olan Poyraz, Zeynep’in ona uzak davranmasının arkasında başka sebepler olabileceğini düşünür. Bunun için harekete geçen Poyraz, bütün sorunlarını çözecek, çok önemli bir karar alır. Zeynep de bu sırada Poyraz’la konuşmak üzere hazırlık yapmaktadır. Özge ile arası kötü olan Dicle, Hayriye ve Veda’nın gönlünü kazanma peşindedir. Bir yandan Veda’yı Mümtaz’a karşı zor duruma düşürmek isteyen Betül’e yardım ederken, bir yandan da Ferhat’la olan birlikteliği Hayriye’nin karşı çıkışlarına rağmen devam etmektedir. Veda ise Ender’e her şeyi açıklama kararındadır.

Aşkın Bedeli 66.bölüm özeti bu şekilde paylaşıldı. Dizinin yeni bölümü ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları bizlerle paylaşabilirsiniz. Aşkın Bedeli bölüm özetlerini sitemizdeki “Aşkın Bedeli” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti 16 Aralık
Yayın Tarihi
Konu
Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti 16 Aralık konusu derlenmiştir. Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti 16 Aralık okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti 16 Aralık