Tanıtım Fragmanı

Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti 11 Aralık

Sponsor Reklam

Beğeni toplayan dizi Aşkın Bedeli 63.bölüm özeti ile yeni bölümü seyircisine tanıtacak. Aşkın Bedeli 63.bölüm fragmanı şuan için seyirciye sunulmadığından dolayı dizi ekibi tarafından hazırlanıp oluşturulan özet seyirciye yeni bölümden tüyolar verecek. Aşkın Bedeli 63.bölümde neler olacak diye merak edenlerin akıllarındaki suallere yanıt olacak Aşkın Bedeli 63.bölüm özeti yazımızın devamında bulunuyor.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 63.bölüm bir önceki bölümün devamı niteliğinde olduğu için yayınlanan özette okuyanlara gelecek bölümde neler olacağı hakkında bilgiler sunuyor. Aşkın Bedeli 63.bölümde kaçakçılık suçundan muzdarip olan Haznedar ailesi, şoke olmuştur. Yaşananlardan bir haber Poyraz ile Ender başlarına gelenleri araştırma derdindeyken, Mümtaz kendi karanlık işleri sebebiyle içeri alındıklarını bilmekte ve bunun üzerini örtecek çözümler aramaktadır. Taner’in kaçakçılık olayıyla ilgili olarak ele geçirdiği belgeleri polisin Haznedarların evinde yapacağı aramada bulması gerekmektedir. Bunun için belgeleri Selen’e veren Taner, intikam planını gerçekleştirdiği için mutludur. Aldığı belgelerle daha da güçlenen Selen, Zeynep’ten Poyraz’ı terk etmesini ister. Aksi takdirde Poyraz’ın hayatı tehlikede olacaktır.

Aşkın Bedeli 63.bölümde yaşanacaklar bu şekilde seyirciye sunuldu. Aşkın Bedeli 63.bölüm özeti konumuza eklemek istedikleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti
Yayın Tarihi
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Aynurcan diyor ki:

    Ya niye şimdi ayrılmak zorunda olacak Sedef biz istiyoruz ki artık Poyraz her şeyi öğrensin ve Sedef’e geri dönsün, sakın ayrılmasın Sedef Poyraz’dan Selen’i dinleyip tam beklerken heyecanla her şeyi öğrenecek diye Poyraz o şimdi karma karışık bir diziye dönüşüyor ve heyecanımız batıyor istiyorum Selen ile Taner’in maskeleri düşsün gerçek yüzleri herkesin önünde görünsün artık.

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti 11 Aralık konusu derlenmiştir. Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti 11 Aralık okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşkın Bedeli 63.Bölüm Özeti 11 Aralık