Tanıtım Fragmanı

Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özeti 2 Aralık

Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 56.bölüm özeti yayınlandı. Aşkın Bedeli 56.bölümü tanıtan özet şimdiden beğeni topladı. Günlük dizilerden biri olan Aşkın Bedeli ekranların en sevilen projelerinden biri haline geldi. Karakterleri ve senaryosu ile ilgi toplayan dizi bu haftanın son gününde 56.bölümü ile yayınlanacak. Aşkın Bedeli 56.bölüm özeti de bu bölümü tanıtacak. Merak edenler için Aşkın Bedeli 56.bölüm özeti yazımızın devamında bulunmaktadır.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 56.bölümde Alper karkaterinin doktorluğa başlayacak olmasından dolayı büyük bir mutluluk hakimdir. Kafede düzenlenecek bir yemek için Veda ve Hayriye de çocuklara yardım etmeye karar verirler. Burada hiç beklemediği bir telefon alan Veda’yı yeni bir gelişme beklemektedir.Hasta yatağındaki Gülten’i öldürme planları yapan Taner, Selen’i ikna etmenin peşindedir. İkilinin kötü bir plan yaptığını anlayan Zeynep onların peşlerine düşer. Durumdan Alper’i de haberdar eden Zeynep annesini kurtarmak zorundadır.

Aşkın Bedeli 56.bölümde olacaklar bunlardı. Aşkın Bedeli 56.bölüm özeti dizinin 2 Aralık 2013′te yayınlanacak bölümünü tanıttı.

Bilgi
Başlık
Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özet
Yayın Tarihi
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özeti 2 Aralık konusu derlenmiştir. Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özeti 2 Aralık okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşkın Bedeli 56.Bölüm Özeti 2 Aralık