Tanıtım Fragmanı

Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti 3 Nisan

Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti dizinin 3 Nisan Perşembe günkü bölümünden tüyolar aktaracak. Aşkın Bedeli hafta içi her gün yeni bölümleri ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni haftanın ikinci bölümü olarak literatürde yerini alan dizi heyecanla bekleniyor. Perşembe günkü bölümde olacaklar ile alakalı bilgi verecek olan Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti yeni haftanın sabırsızlıkla beklenen tanıtımlarından biriydi. Aşkın Bedeli 3 Nisan özeti olarak da adlandırılan Perşembe günkü özet okuyanlara bölüme dair ip uçları verecek.

Askin Bedeli Bolum Ozeti

Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 143.bölümde neler olacak sualinin yanıtı olan Aşkın Bedeli 143.bölüm özeti merakla beklenen tanıtımlar arasında yerini aldı. Perşembe günkü bölüm hakkında dizi hayranlarını aydınlatacak olan özet çıktığında yazımızın devamında olacaktır.

ÖZET

Aşkın Bedeli 143.bölümde karakterlerle ilgili gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Hangi ikili arasındaki konuşma bizleri şaşırtacak ? Poyraz ile alakadar ne yönde olaylar yaşanacak ? Hayriye, Gülsüm ve Veda nişan töreni için hazırlık yapmaktadır. Nil çok heyecanlıdır. Nişan töreninde Poyraz’ın tutukluğunu gören Nil, ona her şeyi unutturacağını söyler. Yaman ve Gülnara küçük de olsa bir yakınlaşma içindedir. Sedef ise Poyraz’ın evlilik kararından habersizdir.

Özge ile arası kötü olan Cem, nişanda Mümtaz’ın bir arkadaşının kızı ile tanışır. Cem yeni bir aşka yelken açmak üzeredir. Gülsüm’ün tekrar intihar edeceğinden korktuğu için ondan ayrılamayacağını Dicle’ye anlatan Ferhat, evdeki parayı bulur. Dicle ve Canan’ın parayı Betül’den aldığını itiraf etmeleri gerekecektir. Havva’yı avucunun içine alan Betül, onu dava açmaya ikna eder.

Aşkın Bedeli 143.bölümde olacaklar bu şekilde seyirciyle paylaşıldı. Eklemek istedikleriniz varsa yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Aşkın Bedeli dizisi hafta içi her gün yeni bölümleri ile Star ekranlarında yayın hayatına devam ediyor.

Bilgi
Başlık
Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti 3 Nisan
Yayın Tarihi
Konu
Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti 3 Nisan konusu derlenmiştir. Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti 3 Nisan okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşkın Bedeli 143.Bölüm Özeti 3 Nisan