Tanıtım Fragmanı

Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti 4 Şubat

Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 101.bölüm özeti yayınlandı. Aşkın Bedeli dizisinin yeni bölümünde olacaklar ile ilgili bilgiler aktaran özet okuyanlardan beğeni topladı. Aşkın Bedeli 101.bölüm özeti dizinin 4 Şubat’taki bölümünden tüyolar aktaracak. Aşkın Bedeli hafta içi her gün yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Salı günkü bölümde olacaklar ile ilgili bilgi verecek olan Aşkın Bedeli 101.bölüm özeti yeni haftanın sabırsızlıkla beklenen tanıtımlarından biriydi. Aşkın Bedeli 4 Şubat özeti olarak da adlandırılan Salı günkü özet okuyanların beğenisini topladı.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti

Aşkın Bedeli 101.bölümde neler olacak sualinin yanıtı olan Aşkın Bedeli 101.bölüm özeti merakla bekleniyordu. Dizinin yeni bölümü ile ilgili daha fazla bilgi için yazımızın devamındaki özeti okuyabilirsiniz.

ÖZET
Aşkın Bedeli 101.bölümde Zeynep eve geri dönmüş olmanın şaşkınlığı içindedir. Poyraz’a olan kırgınlığı devam etse de, Uğur için her şeye katlanmaya hazırdır. Uğur’un isteğini kıramayan Zeynep ve Poyraz, onunla oyunlar oynamaya başlarlar. Oyun sırasında birbirlerine karşı yumuşayan Poyraz ile Zeynep, günün sonunda eski günleri aratmayacak bir yakınlaşma yaşarlar.

Ender’i tamamen elinden kaçıran Betül, Veda’yı öldürmekten başka çaresi kalmadığını düşünmektedir. Bunun için Haşmet’i ve yalan söyleyerek kandırdığı Dicle’yi kullanacak olan Betül, ikisini de para vaat ederek ikna eder. Betül, Haşmet ve olacaklardan habersiz olan Dicle’nin yaptığı plan ile Veda ölümün eşiğine gelmiştir. Bu arada Betül’ü arayarak yardım isteyen Canan da umduğu yardımı bulamaz ve çaresizce ortada kalır. Selen bir yandan Haznedarların evine dönmek için Gülten’i sıkıştırırken bir yandan da Alper’le birlikte Zeynep ve Poyraz’ı ayırmak için yine karanlık işler peşindedir.

Aşkın Bedeli 101.bölümde olacaklar bu şekilde seyirciyle paylaşıldı. Eklemek istedikleriniz varsa yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti 4 Şubat
Yayın Tarihi
Konu
Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Melike diyor ki:

    Teşekkür ederiz artık bir nebze olsa da Sedef’in yüzünü gülerken görebileceğiz.

  2. Dilan diyor ki:

    100 bölümdür yüzü gülmeyen Sedef’in sonunda yüzü gülüyor. Yine kısa sürer bu mutluluğu eminim.

  3. Enes diyor ki:

    Oh be Sedef ile Poyraz birbirine kavuşuyor.

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti 4 Şubat konusu derlenmiştir. Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti 4 Şubat okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşkın Bedeli 101.Bölüm Özeti 4 Şubat