Tanıtım Fragmanı

Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ?

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Aşk Ekmek Hayaller, Pazar günleri Show Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyordu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosu açısından ilgiyle izlenen ve beğeni toplayan dizi bu Pazar yeni bölümü ile ekranlarda olmayacak. 5 Ocak 2014 Pazar günü Aşk Ekmek Hayaller özel bölümü ile yayınlanacak. “Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak neden yeni bölüm yayınlanmadı ?” Sorusu akıllarda canlanmış olabilir. Show Tv’nin 5 Ocak yayın akışına baktığımızda dizinin yeni bölümü görünmüyor. Yeni bölüm yerine özel-kolaj bölüm ekranlara gelecek. Yılbaşı haftasından dolayı diziler bu hafta yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmadı. Pazartesi’den itibaren yeni bölümler muhtemelen başlayacaktır.

Ask Ekmek Hayaller

Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Neden Yayınlanmadı ?

Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak bölümü yılbaşı haftasından dolayı Pazar günü yayınlanmadı. Fakat dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta Pazar akşamı izleyici ile buluşacak. Merak edenler için Show Tv 5 Ocak yayın akışı yazımızın devamında mevcut.

    Show Tv 5 Ocak 2014 Yayın Akışı

  • Show Tv Ana Haber : 19.00
  • Aşk Ekmek Hayaller : 19.45
  • Bülent Ersoy Show : 23.00
Bilgi
Başlık
Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı ?
Yayın Tarihi
Konu
Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Neden Yayınlanmadı ?
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ? konusu derlenmiştir. Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Aşk Ekmek Hayaller 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu ?