Tanıtım Fragmanı

Asayiş Berkemal Oyuncuları

Sponsor Reklam

Yayın hayatına yeni senede 2014′te başlayacak diziler arasına giren Asayiş Berkemal dizisinin oyuncuları kısmende olsa belli oldu. Asayiş Berkemal oyuncuları dizinin tanıtım fragmanı yayınlandığı andan itibaren merak konusu oldu. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak yeni polisiye dizinin ilk fragmanı dizinin konusunu, kurgusunu ve oyuncularını kısmende olsa izleyicilere tanıttı. Dolaylı olarak potansiyel bir seyirci kitlesi oluşan dizinin ilk bölümü ve yeni bölümleri merak edilen konular arasına ismini yazdırdı. Tabi ki Asayiş Berkemal oyuncuları da dizinin seyredilmesinde ki en büyük etkenlerden biri. Merak edenler için Asayiş Berkemal oyuncu kadrosu yazımızın devamında bulunmaktadır.

Asayis Berkemal

Asayiş Berkemal Oyuncuları

Asayiş Berkemal Oyuncuları Kimlerdir ?

Asayiş Berkemal dizisinin oyuncuları senaryoya uyumlu olarak seçilmiş. Televizyon ekranlarında görmeyi özlediğimiz isimlerin yanı sıra yeni yüzlerde dizinin oyuncuları arasında dikkat çekiyor. Asayiş Berkemal oyuncularının isimleri basına yansıdığı kadarıyla merak edenler için yazımızın devamında bulunuyor.

    Asayiş Berkemal Oyuncuları

  • Mehmet Aslan
  • Yıldırım Beyazıt
  • Yıldız Asyalı

Asayiş Berkemal oyuncuları bu isimlerden oluşuyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Mustafa Yaşar oturuyor. Dizinin oyuncuları ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Asayiş Berkemal Oyuncuları
Yayın Tarihi
Konu
Asayiş Berkemal Oyuncu Kadrosu
Yazar Puanı
5
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Asayiş Berkemal Oyuncuları konusu derlenmiştir. Asayiş Berkemal Oyuncuları okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Asayiş Berkemal Oyuncuları