Tanıtım Fragmanı

Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı 27 Şubat

Sponsor Reklam

Ekranların sevilen komedi programı Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleri ile Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Tolga Çevik başta olmak üzere Ezgi Molla ve yönetmenin ve müzisyen Özer Atik’in ortaya koyduğu Arkadaşım Hoşgeldin programı 9.bölümü ile yayın hayatına devam ediyor. Arkadaşım Hoşgeldin 9.bölüm fragmanı programın yeni haftada yayınlanacak bölümünü tanıtacak. Biletleri her hafta tükenen Arkadaşım Hoşgeldin 27 Şubat fragmanı olarak da adlandırabileceğimiz 9.bölüm tanıtım videosu yakında seyirciye sunulacak.

Komedi Dukkani

Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı

Komedi Dükkanı 9.bölüm fragmanı programın yeni bölüm tanıtımını yapacak. Kanal D ekranlarında yayınlanan Komedi Dükkanı 9.bölüm fragmanı izleyenlerin akıllarındaki suallere yanıt olacak. Fragman programı ve konukları seyredenlere tanıtacak. Yine bol kahkahalı ve yine bol renkli bir Komedi Dükkanı Perşembe akşamı saat 22.00′da ekranlarda olacak. Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin 9.bölüm fragmanı paylaşıldığında yazımızın devamına eklenecektir.

Komedi Dükkanı 9.bölüm 2014 Fragmanı

    Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Konukları

  • Hakan Altun

Komedi Dükkanı 9.bölüm fragmanı ve programın yeni bölüm tanıtım fragmanı konularını sitemizdeki “Komedi Dükkanı” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı 27 Şubat
Yayın Tarihi
Konu
Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı 27 Şubat konusu derlenmiştir. Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı 27 Şubat okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Arkadaşım Hoşgeldin 9.Bölüm Fragmanı 27 Şubat