Tanıtım Fragmanı

Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Diziden Çıktı ?

Sponsor Reklam

Adını Kalbime Yazdım dizisi yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor. İlk bölümünden itibaren başarısını kanıtlayan ve kendi seyirci kitlesini oluşturmayı başaran dizi ile ilgili geçtiğimiz hafta merak edilen bir durum yaşandı. Adını Kalbime Yazdım dizisinde Ömer karakterini canlandıran Serhan Yavaş diziden ayrıldı. Dizi hayranları da doğal olarak Serhan Yavaş’ın neden diziden çıktığını merak etti. Sosyal medyada ve çeşitli sitelerde “Adını Kalbime Yazdım Ömer neden diziden çıktı ?” Sorusunun cevabı arandı.

Adini Kalbime Yazdim

Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Ayrıldı ?

Adını Kalbime Yazdım dizisinde Ömer karakterini canlandıran Serhan Yavaş’ın diziden ayrılacağı rivayetleri basına yansımıştı ancak kesin bir haber değildi. Ta ki Serhan Yavaş Twitter adresinden bu haberi doğrulayana kadar. Evet Adını Kalbime Yazdım dizisinin Ömer’i Serhan Yavaş diziden ayrıldı. Ancak bu neden ayrıldığı konusunda net bir açıklama yok. Sizlerin bu konu ile ilgili edindiği bilgi ve tüyolar varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Diziden Çıktı ?
Yayın Tarihi
Konu
Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Ayrıldı ?
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Diziden Çıktı ? konusu derlenmiştir. Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Diziden Çıktı ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; Adını Kalbime Yazdım Ömer Neden Diziden Çıktı ?