Tanıtım Fragmanı

18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ?

Sponsor Reklam

Televizyon ekranlarında ilk bölümünden itibaren seyircilerin beğenisini kazanan ve gün geçtikçe izleyici kitlesini arttıran dizilerden biri Benim İçin Üzülme. Yayın hayatına Show Tv kanalında devam eden ve yeni bölümleri oldukça merak edilen yapım 18 Şubat 2014 tarihinde 52.bölümü ile yayınlanması bekleniyordu ancak dizinin saatinde bir sinema filmi ekranları başındaki seyircileri karşıladı. 18 Şubat’ta yayınlanması beklenen Benim İçin Üzülme 52.bölümün fragmanı seyirciye sunulmuştu ve bölüme dair bilgiler ve enstantaneler fragman aracılığı ile verildi. Fakat 18 Şubat Show Tv yayın akışına baktığımızda dizinin yerine “İki Babalık” isimli sinema filmini görüyoruz. “İki Babalık” televizyonda ilk kez 18 Şubat 2014 Salı akşamı Benim İçin Üzülme dizisinin yerini aldı.

Benim icin uzulme

Dizinin yeni bölümünün 25 Şubat 2014 tarihinde seyirciye sunulması bekleniyor. Merak edenler için 18 Şubat Show Tv yayın akışı yazımızın devamında bulunuyor.

  18 Şubat Show Tv Yayın Akışı

 • Show Tv Ana Haber : 18.30
 • Büyük Risk : 19.15
 • İki Babalık : 20.00
 • Güldür Güldür : 22.00
 • Adını Kalbime Yazdım (Tekrar) : 00.00

18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ?” Sorusuna bir de siz cevap vermek isterseniz aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bilgi
Başlık
18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ?
Yayın Tarihi
Konu
18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yayınlanmadı ?
Yazar Puanı
4
Sponsor Reklam
Yazar :

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Muhammed diyor ki:

  Anlaşılan şu ki Show Tv yayınlamasını aldığı tüm dizileri berbat etmeyi çok güzel başarıyor. Tebrikler, neden bu kanalı açık tutarlar ki anlamıyorum, yönetim berbat.

 2. Ebru diyor ki:

  Biz bekliyoruz ama siz vermiyorsunuz. Yarın aynı saatinde rica ederim.

 3. Nsrn diyor ki:

  Rezillik diz boyu bu ne ya ? Bu nasıl bir yayın akışıdır nasıl bir yönetimdir…

 4. Hayrettin Aksoy diyor ki:

  Tam tamına hayal kırıklığı yaşattınız.

 5. Ali Parmak diyor ki:

  Bu nasıl bir medya anlayışı insanları bekletmenin ne alemi var vermeyecekseniz neden 18 Şubat’ta televizyonda diyorsunuz anlam veremiyorum sorun sizce izleyicide mi yayın kuruluşunda mı…

 6. Ayşe diyor ki:

  Of ya dizimiz yine yok.

 7. İlker diyor ki:

  En kral yayın Atv bu ne ya iki de bir bekliyoruz yok dalga geçer gibi ilk defa değil ki bu 3. oluyor erteledikleri.

 8. Bünyamin diyor ki:

  Atv ye helal olsun bak Kurtlar Vadisi hiç ara veriyor mu adamlar dizi bitmeden fragman yayınlıyorlar keşke Atv de olsa Benim İçin Üzülme ama artık Show tv izlemeyeceğim dizi bittikten sonra İnternet’ten takip edeceğim.

 9. Kahraman Aslan diyor ki:

  Bu ne ya siz milletle dalga mı geçiyorsunuz, adam gibi çıkın 18 Şubat’ta dizi yayınlanmayacak deyin, Acun Ilıcalı’nın Show Tv’yi neden bıraktığı belli oldu, dengesiz yayıncılık ve yönetim bozukluğu helal olsun size.

 10. Gülsün diyor ki:

  Bu TV yönetmenlerinin önce Profesyonellik Eğitimi alması gerek ki yayın akışının da nasıl yapıldığını bilsinler bunlar. Bence bu yayın akışını yönetenler kimse artık mesleklerini değiştirsinler.

 11. Serkan diyor ki:

  Show Tv bir dizi canavarıdır ne yaptıkları belli bile değil. Bana göre dizinin pazarlama müdürü her kimse derhal Kanal D veyahutta Atv ile anlaşma yapmalıdır bu kaçıncı erteleme mahvettiler canım diziyi yine eline yüzüne bulaştırdı Show Tv !

 12. Fatih diyor ki:

  Show Tv çok basit bir kanal olduğunu yine ispat etmiş durumda ve yönetim konusunda maşallah , berbat.
  Atv de devam etseydi bu tarz saçma sapan yayın akışı olmazdı kesinikle.

Tanitimfragmani.com | Dizi fragmanları ve bölüm fragmanı Sitemap

Yukarı Bu sayfamızda, 18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ? konusu derlenmiştir. 18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ? okurken sizlere iyi eğlenceler dileriz, huzurlarınızda ; 18 Şubat Benim İçin Üzülme Neden Yok ?